Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київська міська рада профспілок підтримала рішення щодо зміни тарифу у столичній підземці

Керівництво міста, профільних департаментів та транспортних підприємств разом з представниками Київської міської ради профспілок обговорили економічне обґрунтування тарифів на проїзд у міському транспорті, зокрема, у метрополітені.

Начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський зазначив, що «усі ми живемо в одному місті, і представники сфери ЖКГ знають наскільки подорожчали комунальні послуги, зокрема, вода, електрика, паливо. Метрополітен також отримує свою платіжку і сума в ній значно зросла».

«У нас дуже складне стратегічне підприємство, щодня ми перевозимо мільйони пасажирів, обслуговуємо кілометри тунелів та колій. Усе це коштує значно більше, ніж звичайна маршрутка. Я вже не кажу про те, скільки обійдуться нам ремонти ескалаторів, 27 з яких вже відпрацювали понад 50 років, такого ж віку і вагони. Ми не думаємо про ці питання як пасажири, тому що поспішаємо на роботу або зустріч і це, начебто, не наші проблеми. Проте про них думає, і щодня забезпечує нам комфортне перевезення, 7,5 тисячний колектив метрополітену», – наголосив керівник.

Голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник звернувся до громади з проханням, враховуючи економічно важкий стан підприємств та розуміючи їх стратегічність, виступити єдиними механізмом та підтримати зміну вартості проїзду у громадському транспорті.

Керівництво міста підкреслило, що докладе усіх зусиль для збереження пільг та соціальних гарантій.

Середня оцінка: 2 (18 голосів )

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»