Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Віталій Кличко: «Будівництво метро на Виноградар триває. За 2 тижні розпочнуть розробку тунелю між станціями «Мостицька» та «Сирець»

imgbig.jpg

Будівництво метро на Виноградар триває. Орієнтовно через два тижні метробудівці планують розпочати роботи з розробки тунелю між станціями «Сирець» та «Мостицька». Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ. Також мер показав відео з будівельного майданчика біля майбутньої станції «Мостицька».

«Будівництво двох нових станцій метро на Виноградар – «Мостицька» та «Проспект правди» – важливий для столиці та для комфорту киян проект. Учора я був на будівельному майданчику – на місці, де буде майбутня станція «Мостицька». Поспілкувався, зокрема, і з німецькими фахівцями – представниками заводу-виробника тунелепрохідницького щита. Вони прибули до Києва контролювати роботи з його налаштування. Орієнтовно через 2 тижні вже мають розпочати роботи з розробки тунелю між станціями «Мостицька» та «Сирець», – повідомив мер.

За його словами, через карантинні обмеження представники заводу-виробника не могли приїхати до України раніше, тому це трохи вплинуло на графік робіт. Утім, підрядник _ «Київметробуд» – обіцяє, що це не призведе до значних затримок будівництва, і вони готові прискорити виконання робіт.

Щодо потужності щита. За місяць комплекс проходитиме близько 200 метрів під землею. І десь за півроку прокладе один із тунелів.

«Роботи з будівництва метро на Виноградар тривають. Місто тримає на контролі цей важливий проект. Фінансує його в повному обсязі. І ми робимо все, щоб наприкінці наступного року відкрити дві нових станції метро», – наголосив Віталій Кличко.

Середня оцінка: 1.3 (31 vote)

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів