Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

У метро з’явилась класична музика

На ескалаторах столичної підземки зазвучала класична музика у виконанні симфонічного оркестру "Київ-Класик". Проєкт реалізовано безкоштовно до 60-річчя метро.

 
«Наш мистецький проєкт «Музика в метро» покликаний створити чудовий святковий настрій для усіх, хто потрапляє до Київського метрополітену, підкреслити самобутність, вишуканість, класичний стиль та сучасність столичної підземки», - зазначив художній керівник оркестру «Київ-Класик», народний артист України Герман Макаренко.
 
Він додав, що зараз особливо актуально проводити мистецькі акції для широкого загалу, адже через карантин можливості відвідати класичний концерт є досить обмеженими.
 
У рамках проєкту «Музика в метро» на ескалаторах метрополітену можна почути всесвітньовідомі твори українських та європейських композиторів: Лисенка, Гулака-Артемовського, Моцарта, Верді, Брамса, Штрауса та інших.
 
«Сила музики дуже потужна. Цей карантинний рік складний для всіх, тому хочеться разом з музикантами подарувати нашим пасажирам трошки позитиву та гарного настрою», - додала заступник начальника метро Наталка Макогон.
Фото: "Київ-Класик"

 

 

Середня оцінка: 3.7 (3 голоси)

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи