Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

У Київському метрополітені нагадали правила проходу для столичних школярів

 Вже завтра розпочнеться новий навчальний рік.Хочемо нагадати про правила проходу столичних школярів у Київському метрополітені.

 Міською цільовою програмою «Турбота» 2019-2021 до 31 грудня 2021 року передбачено прохід за учнівським квитком старого зразка для безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті.

Також батьки учнів усіх шкіл Києва можуть замовити електронний учнівський квиток онлайн. Про це на своїй сторінці повідомив Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Для замовлення батькам чи опікунам потрібно зареєструватись на порталі scard.kyivcity.gov.ua, де можна подати заявку на учнівський е-квиток.
 
Далі дані в системі підтверджує працівник школи, де навчається дитина. Валідована заявка передається на виробництво. За всіма етапами можна слідкувати у своєму кабінеті. Отримати готові е-квитки учні, як і раніше, зможуть у своїх школах.
Згодом поступово електронними учнівськими квитками будуть забезпечені всі школярі столиці без зайвих довідок, заяв та відвідин адмінустанов. Наразі система оператором якої є КП ГіОЦ КМР працює у тестовому режимі.
 
Бажаємо гарного шкільного року!
 

 

Середня оцінка: 5 (2 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»