Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Віталій Кличко: Ми повинні пам’ятати і вшановувати пам’ять невинних жертв, що загинули в Бабиному Яру

Мер Києва Віталій Кличко відвідав відкриття виставки «Зона відчуження», що присвячена пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру. Виставка розміщена на станції метро «Дорогожичі». Її авторами стали Джонатан Літтел – відомий американо-французький письменник, володар Гонкурівської премії за книгу «Благоволительки» та Антуан Дагата – французький фотограф, режисер, член агентства Magnum Photos, лауреат Niépce Prize.

«Бабин Яр – це страшний символ Голокосту, нелюдської жорстокості та ненависті. Про ці болючі і страшні сторінки історії треба згадувати не тільки напередодні трагічної дати, а пам’ятати кожного дня. Не замовчувати, як це робилося в радянські часи. Не заговорювати і не відводити погляд. Саме тому подібні виставки привертають увагу, нагадують усім, що тут сталося 80 років тому. І ми повинні пам’ятати і вшановувати пам’ять майже 100 тисяч невинних жертв, що загинули в Бабиному Яру. Тут знищили представників багатьох національностей. Серед них було багато дітей, жінок та літніх людей. Бабин Яр став одним із символів жахливого злочину нацистів проти людства», – наголосив Віталій Кличко.

На виставці представили 84 фотографії та 42 текстові панелі. Концепція розроблена таким чином, щоб надати сенс і значення місцевості Бабиного Яру відвідувачам, які приїжджають у цей район на метро. Приурочена виставка до 80‑річчя трагедії Бабиного Яру.

Виставка триватиме з 27 вересня до 10 жовтня.

Джерело: КМДА 

 

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»