Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Місто змушене готуватися до підвищення тарифу на проїзд у комунальному транспорті заради його стабільної роботи – Микола Поворозник

Столиця готується до підвищення тарифів на проїзд у комунальному громадському транспорті заради його стабільної роботи. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 
«Це – непопулярний крок, на який ми вимушені піти заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників. Сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на існуючому рівні означає: загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств. Саме тому ми вимушені розпочати процедуру з підвищення тарифу. Наразі ми очікуємо пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду, і ми подамо пропозицію на обговорення громадськості», – пояснив Микола Поворозник.
 
За його словами, ще влітку в багатьох великих містах України зросла вартість проїзду у громадському транспорті. Зокрема, подорожчав проїзд у Львові, Полтаві, Миколаєві, Запоріжжі та інших містах.
 
«Ми якомога довше відтерміновували момент підвищення вартості проїзду. Сьогодні ж, коли місто вжило заходів, щоб не підвищувати тариф на теплоносій для населення, а компенсувати різницю за рахунок місцевого бюджету, збільшувати фінансування на і так дотаційний громадський транспорт просто неможливо. Такий крок може спричинити недофінансування міських програм, які є критично важливими для багатьох киян», – підкреслив Микола Поворозник.
 
Він окремо зазначив, що при цьому столиця зберігає всі наявні пільги на проїзд для киян.

Джерело https://kyivcity.gov.ua/news/misto_zmushene_gotuvatisya_do_pidvischennya_tarifu_na_prozd_u_komunalnomu_transporti_zaradi_yogo_stabilno_roboti__mikola_povoroznik/?fbclid=IwAR3gYc43SMsxewojF3R2Ko6yM2Bka6L9TR6MYeYOIvOTdzxFMEYOh_1beYo

Середня оцінка: 1.9 (7 голосів )

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»