Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Метрополітен. Основне: 26 вересня - 3 жовтня

 Минулого тижня, 26 вересня – 3 жовтня, столичною підземкою скористалось 4 мільйона пасажирів, із яких 950 тисяч – пільговики. 

 За цей період фахівці підприємства провели необхідні планові ремонтні роботи. Зокрема, замінили 21 шпалу дерев’яну, 12 шпал залізобетонних та 17 брусів на стрілочних переводах.
 
Крім цього, розпочався почерговий капітальний ремонт трьох ескалаторів на станції метро «Дружби народів», триває ремонт ескалаторів й на станції «Лісова».  
 
Інтервали руху поїздів у пікові години становлять 3-4 хвилини, у між пік – 6 хвилин. Детальний графік руху поїздів та режим роботи станцій – за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/103.
 
Нагадаємо, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово. Прохід на станцію в комендантську годину (з 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:
  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

 

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»