Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

92 000 людей скористалися підземкою як укриттям протягом травня місяця

 Минулого місяця 92 000 людей, з яких 10 300 дітей, скористалися станціями метро як укриттям, вночі під час комендантської години. Загалом у травні було 19 ночей коли лунав звук сирени.

Інфраструктура, колектив підприємства та працівники поліції працюють у цілодобовому режимі, аби забезпечити належний рівень безпеки та умов перебування. На станціях є санвузли, фонтанчики з водою та додаткові стільці. За потреби працівники станції видають матраци та ковдри, проте більшість людей, саме під час нічної тривоги, приходять зі своїми комплектами. Для пасажирів з маленькими дітьми чергові по станції, за можливості, виділять приміщення де комфортніше перебувати з малюками. Ми нагадуємо, що на станціях прохолодно, тому просимо передбачити теплий одяг та пледи.

46 підземних станцій столичного метро працюють як укриття у цілодобовому режимі. У разі оголошення сигналу «повітряна тривога» в комендантську годину (із 00:00 до 05:00) прохід на станцію забезпечує працівник поліції. Також не забувайте брати з собою документ, який посвідчує особу, адже правоохоронець перевіряє його при вході.

1.jpg

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»