Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Напередодні Дня журналіста у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Україна: журналісти на передовій».

Напередодні Дня журналіста у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Україна: журналісти на передовій».

Організатори виставки – Національна спілка журналістів України, мережа Центрів журналістської солідарності та КП «Київінформ».
Як зазначають організатори, основна мета проєкту – це солідарність із журналістами, які роблять свою нелегку роботу в зоні бойових дій, із журналістами, котрі потрапили у ворожий полон, із медійниками, яким удалося вирватися з окупованих і прифронтових територій та відновити діяльність своїх медіа, та загалом із усіма тими колегами, які потребують допомоги.

На виставці представлено 40 знімків відомих фотографів і фотографинь, зокрема Бориса Корпусенка, Станіслава Юрченка, Єфрема Лукацького, Яна Доброносова, Євгена Завгороднього, Ігоря Гур’єва, Романа Потапенка, Сергія Клименка, Марії Ковальової, Такаші Озакі та інших авторів, які ілюструють роботу українських воєнних журналістів та журналісток. Також інформація про працівників медіа, котрі загинули внаслідок російської агресії та фото медійників і медійниць, яких переслідує російська влада в Криму.
Крім цього, є роботи, присвячені журналістам, які працювали та висвітлювати події в метрополітені у період, коли тисячі людей фактично жили на станціях, рятуючи свої життя від ракетних обстрілів.

Триватиме фотовиставка до 18 червня у вестибюлі станції «Золоті ворота».

 photo_2023-06-02_21-30-06.jpgphoto_2023-06-02_21-29-56.jpg

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»