Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

На станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка, присвячена українським учителям

 Сьогодні на станції метро «Золоті Ворота» відкрилась фотовиставка «Вчителі важливі!», організатором якої є ГС «Освіторія». На постерах зображені фотографії вчителів із різних куточків України та їхні історії воєнного часу, зібрані в межах національної премії Global Teacher Prize Ukraine цього та минулого років.

Проєкт покликаний привернути увагу на важливість професії освітянина, а також розповісти мужні історії та подякувати вчителям за важливий внесок у розвиток та навчання майбутнього покоління українців. Водночас цей проєкт і про подяку всім вчителям, які сьогодні формують майбутнє України не лише навчаючи нове покоління, а й прикладом власної стійкості та мужності.

Нині станції столичного метро стали місцем безпеки, де не раз учителі під час «повітряної тривоги» проводили онлайн-уроки для своїх учнів, або всім класом спускались та продовжували освітній процес. Проєкт показує, що ці мужні й неймовірні люди поміж нас.

На відкриття виставки завітали й деякі вчителі, чиї історії розповідає проєкт, зокрема Віктор Пендальчук – вчитель інформатики та директор школи з міста Каховка та Юлія Мельниченко – вчителька образотворчого мистецтва з Київщини. Прочитати їхні історії та інших освітян може кожен охочий до 29 жовтня.

Довідково.

Global Teacher Prize Ukraine – щорічна національна премія для вчителів-агентів освітніх змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

«Освіторія» – неприбуткова громадська спілка, яка з 2013 року допомагає реформувати та розвивати освіту в Україні. Засновник Global Teacher Prize Ukraine.

Фотовиставка "Вчителі важливі!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотовиставка "Вчителі важливі!"

Фотовиставка "Вчителі важливі!"

Ще немає голосів

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»