Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Архів новин

В ніч з 31 грудня 2016 року на 1 січня 2017 року роботу Київського метрополітену буде подовжено на 3 години.

Пожежа на ринку секонд-хенду, що розташований поблизу станції «Лісова», загрожувала системі електропостачання метрополітену. Через це було зачинено станції «Лісова» та «Чернігівська» на 2,5 години. Рух поїздів організовано між станціями «Академмістечко» та «Дарниця».

З 8:00 24.12.2016 до 17:00 25.12.2016 вхід та вихід на/зі станції «Золоті ворота» на вул. Володимирську буде зачинено. Такі обмеження пов’язані з проведенням робіт з реконструкції фасаду будинку.

З 21:00 21.12.2016 до 17:00 28.02.2016 у вестибюлі № 2 (східний) станції «Лісова» проводитиметься почерговий ремонт ескалаторів.

У вказаний період в ранкові години «пік» на підйом працюватиме тільки один ескалатор.

Для уникнення незручностей пропонуємо користуватися іншим вестибюлем станції.

Перепрошуємо за тимчасові незручності.

Сьогодні до столичного метрополітену завітав черкаський школяр Богдан Волик.

Кілька днів тому на Дніпрі він урятував двох дівчаток, які провалилися під лід. Хлопець цікавиться транспортом і давно мріяв проїхатися з машиністом підземки.

Сьогодні в арт-вестибюлі на станції «Золоті ворота» відкрився новий соціальний проект. Це виставка, що організована спільними зусиллями МВС, громадських активістів, неурядових організацій та Київського метрополітену. Проект присвячено процесам перетворень у суспільстві.

У рамках автоматизації оплати проїзду та переходу на сучасні засоби оплати, у касах метрополітену обмежено продаж жетонів. 

Водночас вони реалізовуються в автоматах , що працюють у вестибюлях кожної станції.

Для довивчення матеріалів справи засідання щодо компанії "Укррослізинг" перенесено на 27 грудня.

Київський метрополітен дякує голові тимчасової контролької комісії Київради Андрієві Осадчуку, а також колегам-журналістам, які знайшли час відвідати засідання.

Нагадаємо, що слухання проходять у Київському апеляційному господарському суді за адресою вул. Шолуденко,1.

У столиці зріс рівень захворюваності на ГРВІ та грип. За інформацією КМДА 37 шкіл були змушені припинити навчання. 

Столичний метрополітен звертається до киян з проханням берегтися від хвороби.  Своєю чергою на підприємстві ведеться постійна робота з дезінфекції рухомого складу, касових залів, ескалаторів та платформ станцій.

14 грудня 2016 року на станції «Університет» розпочнеться плановий капітальний ремонт ескалатора нижнього нахилу. Ремонтні роботи триватимуть до 31 березня 2017 року та не позначаться на режимі роботи станції.

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи