Пт, 04/09/2020 - 12:53
![photo5373183810658741716.jpg](/sites/default/files/images/photo5373183810658741716.jpg)
Вчора, 3 вересня, у Київраді не вистачило голосів для підтримки працівників КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен».
Закликаємо депутатів, які не голосували, припинити політичні ігри і відповідально ставитися до важливих сфер забезпечення життєдіяльності міста та надання сервісу киянам. І вимагаємо оприлюднити прізвища всіх депутатів, які не підтримали таке рішення. Нехай кияни знають, хто це. Бо більшість з них знову йтимуть в депутати Київради і знову нехтуватимуть інтересами міста і киян!