Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Оплата проїзду

Засоби оплати проїзду

Безготівковий розрахунок для юридичних осіб

Тарифи на проїзд у метрополітені

Пристрої пасажирської автоматики

Порядок проходу на станції через автоматичні контрольні пункти (АКП)


Засоби оплати проїзду

Проїзд у метрополітені оплачується за допомогою:

  • Банківських карток та платіжних пристроїв з технологією безконтактної оплати PayPass
  • Транспортної картки
  • qr-квитка

Транспортну картку можна придбати та поповнити в усіх касах метрополітену.

Поповнити транспортну картку за безготівковим розрахунком можна в програмно-технічних комплексах самообслуговування (ПТКС), які розміщені у вестибюлях станцій оператором АСОП або в мобільному додатку Київ Цифровий.

Транспортна картка коштує 50 грн. Вартість картки встановлює оператор АСОП. Більше інформації за посиланням або за телефоном гарячої лінії (044)366-55-55

Придбані до 31 березня 2020 року поїздки на пластиковій безконтактній картці діють до 31 березня 2021 року.

До уваги пасажирів, які користуються пільговою карткою "Картка киянина"!

АТ "Ощадбанк" впроваджує технологію безконтактної оплати на нових "Картках киянина" з початку 2019 року. У зв'язку з цим просимо бути уважними при використанні "Картки киянина" на станціях метрополітену.

Сервісний центр щодо засобів оплати проїзду працює в приміщенні №30 на станції "Дорогожичі" по робочих днях тижня, за наступним графіком роботи: пн-чт: з 08:00 до 17:00, пятниця: з 08:00 до 15:45, перерва на обід з 12:00 до 12:45.

Радимо уникати прикладання пільгових "Карток киянина" до "жовтих" турнікетів із вмонтованими банківськими POS-терміналами, оскільки це може призвести до зняття коштів з вашої картки.


Безготівковий розрахунок для юридичних осіб

До уваги юридичних осіб!

З питань придбання електронних квитків (проїзних квитків) по безготівковому розрахунку, просимо звертатись до оператора автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП)  КП «Головний інформаційно-обчислювального центру», контактний телефон: (044) 247-40-40, (044) 366-55-55, https://www.gioc.kiev.ua


Тарифи на проїзд у метрополітені

Згідно з Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.03.2020 № 399 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху»

 Прейскурант на засоби оплати проїзду, що реалізовуються в касах метрополітену.jpg

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»