Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Оплата проїзду

Засоби оплати проїзду

Безготівковий розрахунок для юридичних осіб

Тарифи на проїзд у метрополітені

Пристрої пасажирської автоматики

Порядок проходу на станції через автоматичні контрольні пункти (АКП)


Засоби оплати проїзду

Проїзд у метрополітені оплачується за допомогою:

Електронний квиток Kyiv Smart Card за готівковим розрахунком можна придбати та поповнити в усіх касах метрополітену.

Поповнити Kyiv Smart Card за безготівковим розрахунком можна в програмно-технічних комплексах самообслуговування (ПТКС), які розміщені у вестибюлях станцій оператором АСОП або в мобільному додатку Kyiv Smart City.

Картка  Kyiv Smart Card коштує 50 грн. Вартість картки встановлює оператор АСОП. Більше інформації за посиланням або за телефоном гарячої лінії (044)366-55-55

З 01.04.2020 повернення заставної вартості безконтактних карток здійснюється в сервісних центрах метрополітену за умови наявності чеку.

Пасажирам повертається заставна вартість безконтактних карток метрополітену в розмірі: 7 грн. - придбаних до 07.02.2015, 12 грн. - придбаних з 07.02.2015 по 13.07.2018, 15 грн. - придбаних з 14.07.2018.

До уваги пасажирів, які користуються пільговою карткою "Картка киянина"!

АТ "Ощадбанк" впроваджує технологію безконтактної оплати на нових "Картках киянина" з початку 2019 року. У зв'язку з цим просимо бути уважними при використанні "Картки киянина" на станціях метрополітену.

Радимо уникати прикладання пільгових "Карток киянина" до "жовтих" турнікетів із вмонтованими банківськими POS-терміналами, оскільки це може призвести до зняття коштів з вашої картки.


Безготівковий розрахунок для юридичних осіб

До уваги юридичних осіб!

З питань придбання електронних квитків (проїзних квитків) по безготівковому розрахунку, просимо звертатись до оператора автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП)  КП «Головний інформаційно-обчислювального центру», контактний телефон: (044) 247-40-40, (044) 366-55-55, https://www.gioc.kiev.ua


Тарифи на проїзд у метрополітені

Згідно з Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.03.2020 № 399 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху»

 Прейскурант на засоби оплати проїзду, що реалізовуються в касах метрополітену.jpg

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів