Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Святошин

Відкрита 6 листопада 1971 року у складі 5 пускової черги.
Пасажиропотік: 18,7 тис.
Конструкція: колонна мілкого залягання.
Попередня назва: "Святошино".

Вихід у місто через два підземні вестибюлі на проспект Перемоги, до станції "Святошин" приміських електропоїздів, заводу "Атек", заводу "Авіант", Святошинської РДА.

Архітектура

Архітектори: Г. Головко, М. Коломієць, М. Сиркін.
Художник: Н. Гаркуша.

Станція споруджена по типовому проекту із збірних залізобетонних елементів. Колійні стіни облицьовані білою кахельною плиткою; у центрі колійних стін зроблено орнамент із темно-зеленого кахелю. Світлова лінія над коліями виконана із закарнизним освітленням. У кінці 90-х років було виконано заміну застарілих пластикових елементів освітлення на нові з алюмінію, що надало станції більш охайнішого вигляду.

Доступність станції: станція "Святошин" пристосована для пересування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, зокрема обладнана 3 ліфтами і 3 спеціальними підйомниками.

Станція доступна для користування пасажирами на колісних кріслах.           
 
Для надання допомоги під час переміщення пасажирів маломобільної групи населення різних категорій у Київському метрополітені діє відповідна інструкція. Спеціально проінструктований персонал надає зазначену допомогу, у тому числі особам, які слідують на колісних кріслах.
 
Допомога надається: на шляху прямування між контрольним пропускним пунктом та платформою, як на ескалаторах так і на сходах за окремими порядками (які потребують участі від двох до чотирьох осіб спеціально проінструктованого персоналу); при посадці до вагона; при переході таких пасажирів на пересадочних станціях; від платформи до виходу з підземного переходу станції на вулицю.
 
Для безпечного та комфортного пересування метрополітеном пасажиру маломобільної групи можуть замовити супровід по території Київського метрополітену. Для цього необхідно подзвонити за номером (044) 238-55-11, але не пізніше ніж за годину до запланованого переміщення та повідомити дату, час і маршрут прямування у метрополітені для організації супроводу.
 
Також можна звернутись до чергового персоналу станції (касира, контролера або чергового по станції) та повідомити свій маршрут прямування до станції призначення. При плануванні подорожі необхідно, крім часу самого слідування в поїзді, передбачити додатковий час на організацію допомоги (орієнтовно 15 додаткових хвилин) для підйому/спуску ескалатором чи сходами на кожну із станцій (посадки, пересадки та призначення).
 
Для пересування Київським метрополітеном найоптимальнішим варіантом організації супроводу на ескалаторі чи на сходах, посадці/виході з вагона є крісло колісне активного типу, кімнатне, загальною шириною не більше 70 см, що обладнане ручками супроводу та гальмами. 

 

Фотографії

Станція "Святошин"

Ваша оцінка: Ні Середня оцінка: 3.4 (62 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»