Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Олімпійська

Відкрита: 19 грудня 1981 року.
Пасажиропотік: 20,6 тис.
Конструкція: тринефна пілонна глибокого закладення
Попередня назва: "Республіканський стадіон"

Станція з’єднується з підземним вестибюлем тристрічковим ескалатором.
Вихід у місто: на вулицю Червоноармійську до НСК "Олімпійський", театру оперети, планетарію, Голосіївської РДА.

Архітектура

Архітектори: Т. Целіковська, А. Крушинський.
Художник: А. Міловзоров.

Конструкція станції являє собою низку нових рішеннь, вперше застосованих у київському метро – використано тонкі пілони складної форми та розкрито всі проходи на платформи, що особливо важливо з огляду на пасажиропотоки під час проведення спортивних заходів.
Архітектурний образ виконано з ідеєю про створення єдиного динамічного циліндричного об’єму. Для цього пілони і стіни були облицьовані сірим мармуром, підсвічені невеликими хромованими бра, а стеля зроблена яскраво-білою. Центральна вісь залу підкреслюється круглими світильники на тонких розтяжках, і візуально завершується складною горельєфною композицією у торці залу, складену с червоної та синьої смальти, яка контрастує з темним оздобленням і акцентує об’єм.
За об’ємно-просторовим рішенням, формами архітектурних деталей та поєднанням кольорів опоряджувальних матеріалів створюється загальне враження гостроти і динамічності.
Виходи з вестибюля метро на вулицю В. Васильківська до Олімпійського стадіону і готелю "Спорт" побудовані з урахуванням чіткого розмежування руху пасажирів зустрічних потоків.

Фотографії

Олімпійська. Центральний зал.Станція "Олімпійська"Олімпійська. Люстра.Олімпійська. Мозаїчне панно.Олімпійська. Вестибюль.Олімпійська. Футболісти.Олімпійська. Хокеїсти.

Ваша оцінка: Ні Середня оцінка: 2.8 (53 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»