Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Архів новин

Київський метрополітен готується забезпечити належну роботу для пасажирів на Новий рік. Як уже повідомлялося, скористатися підземним транспортом кияни та гості столиці зможуть до 3.30 ночі.

31 грудня 2014 року одній з найкрасивіших станцій у світі «Золоті ворота» виповниться 25 років. Ця станція з надзвичайною історією. Вона отримала свою назву завдяки близькості однойменного історичного об’єкту часів Ярослава Мудрого.

У КМДА розробили проект рішення «Про внесення змін до Порядку розміщення реклами в м. Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 вересня 2011 року №37/6253».

У разі якщо депутати Київради схвалять зазначений проект, кошти за розміщення реклами на об’єктах підземки перераховуватимуться на поточний рахунок КП «Київський метрополітен».

У зв’язку з тим, що останнім часом почастішали випадки позаштатних ситуацій у столичній підземці, звертаємося до пасажирів з проханням бути особливо уважними під час новорічних та різдвяних свят і дотримуватися правил користування метрополітеном.

У ніч з 31 грудня 2014 року на 1 січня 2015 року роботу Київського метрополітену буде продовжено на 3 години 30 хвилин.

26 грудня 2014 року о 14:31 було призупинено рух поїздів на Святошинсько-Броварській лінії через знаходження людини на колії. Пасажир стрибнув з метою самогубства перед поїздом, що прибував на станцію.

Після зняття напруги з контактної рейки, чоловіка – мешканця Луганської області – було вилучено з колії та госпіталізовано.

Рух поїздів відновлено о 14:39.

Київська міська рада збільшила статутний фонд КП «Київський метрополітен» на 40 млн. грн. Зокрема, кошти будуть спрямовані на придбання 139 рам візків, необхідних для ремонту вагонів.

З інвентарного парку служби рухомого складу тимчасово вилучено з експлуатації 82 пасажирських вагони, а це 10% від загальної кількості (824 од.).

Адміністрація КП «Київський метрополітен» звертається до трудового колективу підприємства з проханням не брати участь у пікетуванні Верховної Ради України, яке заплановане на 23 грудня о 08:30.

Моніторинг показав, що упродовж останніх кількох місяців кияни все більше надають перевагу безконтактним карткам.

Із інвентарного парку служби рухомого складу тимчасово вилучено з експлуатації 82 пасажирських вагони (з 824 існуючих). Причина – у зношеності та відсутності запасних частин. Про це повідомив начальник Служби рухомого складу КП «Київський метрополітен» Віктор Атлас.

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»