Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Оголошення

Тут ви можете знайти інформацію про зміни у режимі роботи метрополітену, про інциденти та інші події, про які вам необхідно знати.

Служба соціального забезпечення Київського метрополітену реалізовує путівки на базу відпочинку "Метро" в с. Літки Броварського району Київської області.

База відпочинку "Метро" надає послуги з проведення корпоративних заходів (тренінги, семінари, конференції) для груп до 10-70 осіб.

Служба працює цілодобово, без вихідних та у святкові дні. Оператори КБУ "Контактний центр міста Києва 1551" вас завжди уважно вислухають та допоможуть у вирішенні питань, які стосуються до компетенції Київської міської державної адміністрації.

На звернення пасажирів стосовно правильності вживання виразу «не залишайте своїх речей» у текстових оголошеннях, записаних на радіоінформаторах вагонів метрополітену, приводимо текст листа Інституту української мови Національної Академії наук України № 307/507 від 27 березня 2008 року, згідно з яким інформація вищезазначеного змісту озвучується у Київському метрополітені.

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Головні правила безвізового режиму з ЄС