Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Бориспільська

Відкрита: 23 серпня 2005 року.
Пасажиропотік: 11,8 тис.
Конструкція: односклепінна мілкого закладення

Вихід у місто: через два підземних вестибюлі на Харківське та Бориспільське шосе, вулиці Ялинкову, Автопаркову, Світлу, Ташкентську до Київського національного університету внутрішніх справ.

Архітектура

Архітектори: Т. Целіковська (головний архітектор), В. Гнєвишев, А. Юхновський за участю О. Нашивочнікова.

Архітектурний образ станції виконано у сучасному стилі з акцентом на грі світла. Центральна вісь станції сформована двома світловими смугами, що починаються у вестибюлях та проходять через увесь зал, поєднуючись з розсіяним білим люмінісцентним освітленням, схованим за колійними стінами.

Колійні стіни опоряджені бежевим мармуром та синьою смальтою, нанесеною на ступінчасті рельєфи. Підлога складена з червоних та світло-сірих плит граніту Капустянського та Покостівського кар’єрів, які утворюють складний повздовжиний орнамент, має вагомий вплив на загальне сприйняття простору.

У торцях платформи розміщені відкриті сходи, між якими знаходяться ліфти із скляними кабінами для людей з обмеженими можливостями. Портали сходів та тунелів оздоблені синьою смальтою із огорожами з іржостійкої сталі.

Доступність станції: станція "Бориспільська" пристосована для пересування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, зокрема обладнана 2 ліфтами і 2 спеціальними підйомниками. 

Станція доступна для користування пасажирами на колісних кріслах.           
 
Для надання допомоги під час переміщення пасажирів маломобільної групи населення різних категорій у Київському метрополітені діє відповідна інструкція. Спеціально проінструктований персонал надає зазначену допомогу, у тому числі особам, які слідують на колісних кріслах.
 
Допомога надається: на шляху прямування між контрольним пропускним пунктом та платформою, як на ескалаторах так і на сходах за окремими порядками (які потребують участі від двох до чотирьох осіб спеціально проінструктованого персоналу); при посадці до вагона; при переході таких пасажирів на пересадочних станціях; від платформи до виходу з підземного переходу станції на вулицю.
 
Для безпечного та комфортного пересування метрополітеном пасажиру маломобільної групи можуть замовити супровід по території Київського метрополітену. Для цього необхідно подзвонити за номером (044) 238-55-11, але не пізніше ніж за годину до запланованого переміщення та повідомити дату, час і маршрут прямування у метрополітені для організації супроводу.
 
Також можна звернутись до чергового персоналу станції (касира, контролера або чергового по станції) та повідомити свій маршрут прямування до станції призначення. При плануванні подорожі необхідно, крім часу самого слідування в поїзді, передбачити додатковий час на організацію допомоги (орієнтовно 15 додаткових хвилин) для підйому/спуску ескалатором чи сходами на кожну із станцій (посадки, пересадки та призначення).
 
Для пересування Київським метрополітеном найоптимальнішим варіантом організації супроводу на ескалаторі чи на сходах, посадці/виході з вагона є крісло колісне активного типу, кімнатне, загальною шириною не більше 70 см, що обладнане ручками супроводу та гальмами. 

Фотографії

Станція "Бориспільська". Загальний план.Станція "Бориспільська". Платформа.Станція "Бориспільська". Ліфт.

Ваша оцінка: Ні Середня оцінка: 3 (70 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»