Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Проведено пожежно-тактичні навчання

З 22 по 25 червня 2010 року в електродепо "Харківське" упродовж чотирьох ночей проводилися планові пожежно-тактичні навчання за участю пожежно-рятувальних підрозділів ГУ МНС України в м. Києві та підрозділів Київського воєнізованого гірничорятувального загону ДСВГРС МНС України, Комунальної аварійно-рятувальної служби "Київська служба порятунку" ГУ з надзвичайних ситуацій КМДА, працівників чергових змін електродепо та диспетчерського апарату метрополітену.

Під час навчань було відпрацьовано дії при виникненні пожежі в рухомому складі, що знаходився на відстої в депо і у якому через коротке замкнення в акумуляторній батареї одного із вагонів потягу виникла умовна пожежа, з подальшою його евакуацією за межі головного виробничого корпусу. Навчання пройшли на належному рівні. Мети занять досягнуто.

Для довідки: електродепо "Харківське" є  структурним підрозділом Київського метрополітену і забезпечує експлуатацію, ремонт та комплексне обслуговування рухомого складу Сирецько-Печерської лінії. Депо відноситься до найсучасніших серед аналогічних підприємств метрополітенів України. На виробничих дільницях встановлено передове спеціалізоване технологічне обладнання для ремонту та ревізії рухомого складу. Для забезпечення нормального протипожежного захисту інфраструктури об’єкту, адміністративно-побутові приміщення, виробничі корпуси та дільниці ремонту і відстою рухомого складу обладнані системами автоматичного пожежогасіння, автоматичної пожежної і охоронної сигналізації.

Оскільки важливим елементом забезпечення пожежної безпеки на будь-якому об’єкті метрополітену є готовність його обслуговуючого персоналу до дій в умовах можливих пожеж до прибуття пожежних підрозділів та взаємодії з ними, регулярно проводяться планові класно-методичні та практичні заняття з відпрацювання порядку виклику пожежних підрозділів, організації евакуації персоналу та майна, а також практичного застосування первинних засобів пожежогасіння.

 

Середня оцінка: 5 (21 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»