Вт, 02/11/2010 - 18:34
Сьогодні, 2 листопада п.р., в рамках виконання заходів з відзначення 50-річчя від дня введення в експлуатацію першої дільниці КП "Київський метрополітен", в електродепо «Дарниця» відбулося урочисте відкриття вагону - музею.
У відкритті вагону музею взяли участь екс - начальник Київського метрополітену Микола Балацький, заступник начальника метрополітену Валерій Гавриленко, начальник електродепо "Дарниця" Микола Іщук, перший машиніст Київського метрополітену Іван Виноградов, працівники та ветерани метрополітену.
Вагон типу "Д" № 2135 був першим у складі поїзду, який розпочав рух по лінії Київського метрополітену 6 листопаду 1960 року. У вагоні розміщені історичні відомості та досягнення служби рухомого складу, електродепо "Дарниця", "Оболонь", "Харківське", Вагоноремонтного заводу. Оформлення вагону – музею виконано зусиллями працівників метрополітену.
Вагон – музей буде знаходитись на території електродепо "Дарниця", який можна буде відвідати під час проведення екскурсії.
Фоторепортаж
![](/sites/default/files/images/1_29.jpg)
![](/sites/default/files/images/8_2.jpg)
![](/sites/default/files/images/9_0.jpg)
![](/sites/default/files/images/2_0_2.jpg)
![](/sites/default/files/images/3_14.jpg)
![](/sites/default/files/images/4_11.jpg)
![](/sites/default/files/images/5_8.jpg)
![](/sites/default/files/images/6_6.jpg)
![](/sites/default/files/images/7_5.jpg)