Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Про готовність метрополітену до дій у випадку виникнення пожеж

Протягом 2010 року, згідно узгодженого графіку, було організовано та проведено 48 нічних пожежно-тактичних навчань на станціях та об’єктах метрополітену за участю підрозділів ГУ МНС України в м. Києві та ДО Київський ВГРЗ ДСВГРС МНС України. Навчання з практичним відпрацюванням дій при виникненні пожежі було проведено на станціях “Мінська”, “Дружби народів”, “Театральна”, “Бориспільська”, “Контрактова площа”, “Політехнічний інститут”, “Лівобережна”, “Дорогожичі”, “Осокорки”, “Майдан Незалежності”, “Житомирська” та електродепо “Харківське”.
Під час проведення цих навчань було практично відпрацьовано:
- дії працівників метрополітену (диспетчерського апарату служб, чергового персоналу станції) у випадках виникнення пожежі в рухомому складі на станціях метрополітену: повідомлення про виникнення пожежі, організація евакуації пасажирів зі станції, гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння, знеструмлення електрообладнання в районі пожежі, видача допуску для проведення гасіння пожежі;
- питання взаємодії чергового персоналу метрополітену та пожежно-рятувальних підрозділів ГУ МНС України в м. Києві, гірничорятувальних підрозділів ДО Київський ВГРЗ ДСВГРС МНС України.
Крім того, позапланово, на виконання доручень Уряду, спільно з підрозділами ГУ МНС України в м. Києві, Державної організації ДО Київський ВГРЗ ДВГРС МНС України, Комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” ГУ з надзвичайних ситуацій КМДА, Лінійного управління охорони метрополітену, підпорядкованого МВС України в м. Києві, СБУ, КМС ШД та МК  на станціях “Лук’янівська” та “Кловська” було проведено оперативно-тактичні навчання з метою відпрацювання дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

На 2011 рік затверджено графік, яким заплановано проведення нічних пожежно-тактичних навчань за участю підрозділів ГУ МНС України в м. Києві та ДО Київський ВГРЗ ДСВГРС МНС України на станціях “Хрещатик”, “Палац Україна”, “Республіканський стадіон”, “Дніпро”, “Палац спорту”, “Васильківська”, “Шулявська”, “Печерська”, “Деміївська”, “Вокзальна”, “Голосіївська” та в електродепо “Оболонь”.

 

Середня оцінка: 5 (4 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»