Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

В Київському метрополітені дбають про пасажирів з обмеженими фізичними можливостями

З метою поліпшення культури обслуговування пасажирів та створення сприятливих умов для людей з обмеженими фізичними можливостями, у Київському метрополітені триває робота щодо забезпечення належного рівня обслуговування інвалідів.

Протягом I кварталу поточного року для осіб з обмеженими фізичними можливостями поновлено 240 попереджувальних смуг на першій та останній сходинках сходових маршів пересадних вузлів, станцій та підземних переходів.

Принагідно повідомляємо, що до кінця року планується обладнати відео-інформаційними системами 15 вагонів та 11 станцій метрополітену, придбати 4 сучасних вагонів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, влаштувати 38 попереджувальних рельєфних смуг на 19 станціях, влаштувати 129 та поновити 144 попереджувальні смуги на першій та останній сходинках сходових маршів пересадних вузлів, станцій та підземних переходів, які знаходяться на балансі метрополітену.

Також у метрополітені діють та безперечно виконуються працівниками станцій інструкції "Про порядок проїзду в метрополітені пасажирів-інвалідів на колясках" та "Про порядок проїзду в метрополітені інвалідів по зору І та ІІ груп".
 

Середня оцінка: 5 (28 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»