Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Станції "Червоний хутір" виповнюється три роки

Станція "Червоний хутір"23 травня 2011 року виповнюється 3 роки з дня відкриття станції мілкого залягання „Червоний хутір”.

Станція споруджена за проектом групи авторів:
головного інженера проекту – Хавіна Олександра Борисовича, головного архітектора проекту – Целіковської Тамари Олексіївни, архітекторів – Гневишєва В. Л. , Кравченка Ю. О., Юхновського А. П., за участю  Бадяєвої К. В.    

У складі станційного комплексу розміщені пасажирські, службові та технологічні приміщення, які забезпечують роботу станції та контроль за станом усіх конструкцій і технологічних систем як, власне, станції, так і прилеглих полуперегонів дільниці метрополітену. На станції „Червоний хутір” введена в експлуатацію система управління роботою станції з телекеруванням.

В інтер’єрі станції застосовані довговічні опоряджувальні матеріали. Стіни вестибюлів та розподільчих залів виконані з коричневого мармуру, колійні стіни - з бежевого мармуру, колони – з бежевого мармуру зі вставками з коричневого мармуру. Підлога платформної дільниці та вестибюлів виконана з шліфованих плит гранітів Покостівського (сірого) та Межирічського (червоного).  Край платформи – з сірого термообробленого граніту. Обмежувальна лінія - з вохристої керамічної плитки з об’ємною фактурою, що дозволяє відчути її людям з вадами зору.Огородження сходів на платформу (труби та листи) виконані з іржостійкого металу. Стеля платформної ділянки – з  алюмінієвої рейки “Люксалон”, комбінованої з гіпсокартоном,  зі світловою лінією з краю платформи та підсвітленням обік стіни.

Біля сходів у вестибюлі розміщені ліфти для інвалідів, шахти яких облицьовані бежевим мармуром. Платформна частина відокремлюється від вестибюлів вітражем в рівні касового залу. Стіни переходів облицьовані бежевою плиткою типу “Грес”, підлога -  з  ФЕМів червоного кольору. Переходи обладнані ліфтами для інвалідів.

Будівництво комплексу здійснено генеральною підрядною організацією - ВАТ ,,Київметробуд ” та субпідрядними організаціями.

Щодня турнікети на вхід на станції "Червоний хутір" перетинають майже 7 тисяч пасажирів.

 

Середня оцінка: 5 (5 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»