Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов провів робочу нараду на станції "Осокорки"

6 квітня 2012 року голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов оглянув станцію "Осокорки", на якій 14 березня сталося займання архітектурного оздоблення світильників та поширення задимлення на інші станції метрополітену, та провів робочу нараду щодо безпеки перевезень пасажирів у Київському метрополітені.

Очільника міської влади по станції супроводжував начальник Київського метрополітену Володимир Федоренко, який детально проінформував Олександра Попова про причини надзвичайної події, яка трапилася вперше в історії підприємства, проведену роботу з її локалізації, виконані на сьогоднішній день та заплановані для виконання заходи з недопущення подібних випадків на інших станціях метрополітену.

Після огляду станції та ознайомлення з перебігом проведення робіт із забезпечення метрополітеном безпечних перевезень пасажирів, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов наголосив на тому, що столичний метрополітен повинен підтвердити репутацію надійного і безпечного транспорту, не повинно бути аварійних ситуацій, перш за все, на ескалаторах та на рухомому складі, інакше "кожен випадок порушення графіку руху поїздів розглядатиметься як надзвичайна подія".

"Заходи, які були вжиті керівництвом метрополітену, свідчать про те, що проведено певний аналіз відповідних проблемних питань, замінено технологічне обладнання, яке стало причиною пожежі на цій станції. Ми можемо з упевненістю сказати, що такого прикрого випадку, як цей, не буде. Але підприємству потрібно допомогти фінансово для того, щоб прискорити поточний ремонт рухомого складу та забезпечити безпечні перевезення", - наголосив голова КМДА О. Попов.

Коментуючи зупинки кількох ескалаторів, що сталися 5 квітня і викликали резонанс у суспільстві, начальник Київського метрополітену В. Федоренко зокрема зауважив: "Переважна більшість зупинок ескалаторів трапляються через те, що пасажири кидають на східці сторонні предмети, які, потрапляючи в гребінку, спричиняють до спрацювання запобіжних пристроїв і зупинки ескалатора. Вчора було потрапляння в гребінку двох монет 5 та 50 копійок, а також залізної пробки від пляшки. Такі зупинки ескалаторів, по суті, є превентивними заходами для попередження небезпечних ситуацій. Але щоб їх не було, нам необхідно активніше вести роз’яснювальну роботу серед пасажирів, у тому чисті, й за допомогою засобів масової інформації, з тим, щоб люди не кидали сторонні предмети на ескалатори і тим самим не завдавали матеріальної шкоди підприємству, а собі - незручностей при користуванні цим транспортом".
 

Середня оцінка: 3.9 (31 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»