Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Щодо просідання асфальтного покриття поблизу станції метрополітену "Васильківська"

Нещодавно деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що над станцією "Васильківська" Куренівсько-Червоноармійської лінії розпочалось просідання асфальтного покриття. У зв’язку з цим, КП "Київський метрополітен" вважає за необхідне надати громадськості наступні пояснення.

Наприкінці березня п.р. біля будинку № 37 по вулиці Васильківській (в районі Амурській площі) відбувся прорив чавунної труби водопостачання, який терміново було ліквідовано силами балансоутримувача вказаної мережі – ПАТ "АК Київводоканал". Жодного відношення до функціонування метрополітену дана аварія не мала.

Місце прориву труби знаходилося поза діючими підземними спорудами метрополітену, на відстані 22 м від зовнішнього краю тунелю, а тому не могло спричиняти вплив на споруди підприємства.

Згодом на місці аварії розпочалось просідання асфальтного покриття та утворення провалів.

Наразі ПАТ "Київметробуд", разом з виконанням робіт по благоустрою Амурської площі, також виконає роботи з ліквідації просідань та відновлення асфальтного покриття.

Ситуація постійно контролюється експлуатаційними підрозділами метрополітену та не несе жодної загрози безпеці руху поїздів та перебуванню пасажирів у метрополітені.
 

Середня оцінка: 3.9 (19 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»