Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Щодо режиму роботи станції "Червоний хутір"

Нещодавно депутат від фракції "УДАР" у Київраді поширив інформацію про те, що, нібито, станція "Червоний хутір" Сирецько-Печерської лінії фактично закрита: ліфти вимкнені, працівники станції переведені на роботу з вахтовим методом, у вечірній час каси станції зачинені, продаж жетонів здійснюється єдиним черговим контролером, а прилегла територія нагадує сміттєзвалище. У зв’язку з цим, КП "Київський метрополітен" вважає за необхідне надати громадськості наступні пояснення.

Станція "Червоний хутір" працює на благо киян і за сім місяців поточного року перевезення по ній склали мільйон пасажирів! Хочемо запевнити, що режим роботи станції "Червоний хутір" не змінювався з моменту її відкриття.

Інформація про те, що ліфти на станції вимкнені – не відповідає дійсності. Станція облаштована дев’ятьма ліфтами, п’ять працюють у діючому вестибюлі, якими можна користуватися в будь-який час роботи станції.

Для раціоналізації експлуатаційних витрат вже більше року після 19 години жетони для оплати проїзду можна придбати на контрольно-пропускному пункті. Однак це не створює незручностей пасажирам при користуванні метрополітеном та не погіршує культуру обслуговування пасажирів.

Окрім цього, прилегла до станції територія знаходиться в належному санітарному стані.

Середня оцінка: 4.7 (40 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»