Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен провів День відкритих дверей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1 листопада 2012 року Київський метрополітен провів День відкритих дверей, присвячений 52-ій річниці роботи підприємства. За лаштунки столичного метро потрапили 100 відвідувачів, у тому числі й представники провідних засобів масової інформації. Фахівці метрополітену показали екскурсантам об’єкти, не доступні для пересічних пасажирів – електродепо «Дарниця» та вагоноремонтний завод. Гості мали нагоду ознайомитися із усіма подробицями тієї колосальної роботи, яка щоденно проводиться для перевезення пасажирів, але залишається не видимою.

Учасники заходу побували в пункті медогляду та в кімнатах відпочинку машиністів, відвідали станційний пост телекерування, цехи підйомочного ремонту й відстою рухомого складу, завітали на вагономийний комплекс. Родзинкою подорожі стало спілкування гостей із ветераном Київського метрополітену, безпосереднім учасником відкриття метро у Києві Миколою Куриленком.  Інтерес до історії столичного метро в екскурсантів  збільшився і після відвідування ними вагону-музею. Це найстаріший вагон, який був у складі першого поїзда, що вирушив коліями метро у 1960 році. Пізніше вагон реставрували для розміщення в ньому пам’ятних експонатів.

На вагоноремонтному заводі відвідувачам показали головний виробничий корпус, електромонтажну дільницю, дільниці ремонту колісних пар, механічного обладнання та електричних машин.

Подорожі супроводжувались розповідями різних спеціалістів, тож гості отримали повну та цікаву інформацію про роботу підприємства.

Довідка
Електродепо «Дарниця» - найстаріше депо Київського метрополітену, відкрите 5 листопада 1965 року. На даний час обслуговує тільки Святошинсько-Броварську лінію. В період 1976 ― 1988 рр. було базою для відстою та ремонту поїздів Куренівсько-Червоноармійської лінії. Депо є потужним виробничим комплексом, що проводить комплексні роботи з експлуатації та обслуговування рухомого складу. Серед обладнання депо - цех підйомочного ремонту, колійний цех, мийна установка.

Середня оцінка: 4.8 (34 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»