Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

На станції «Печерська» розпочнуться планові роботи з ремонту колійної стіни

У ніч із 12 на 13 червня 2013 року на станції «Печерська» Сирецько-Печерської лінії Київського метрополітену розпочнуться планові роботи з ліквідації течі на колійній стіні, вздовж якої поїзди рухаються у напрямку від ст. «Червоний хутір» до ст. «Сирець».

Рішення про необхідність проведення відповідних ремонтних робіт було прийняте під час комісійного огляду господарства КП «Київський метрополітен».

Цієї ночі фахівці підприємства розпочнуть частковий демонтаж облицювання колійної стіни для подальшого відведення течі та герметизації бетонної конструкції. Насамкінець оздоблення колійної стіни буде повністю відновлено.

Вказані ремонтні роботи на певний час дещо позначаться на естетичному вигляді станції «Печерська», проте не вплинуть на режим її роботи та якість обслуговування пасажирів метрополітену, оскільки проводитимуться працівниками виключно у нічний час після закінчення руху поїздів.

По завершенню ремонту колійної стіни станція «Печерська» матиме первинний архітектурний вигляд.

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» перепрошує за тимчасові незручності та закликає пасажирів ставитися до них із розумінням.

Середня оцінка: 4.2 (10 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів