Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен провів День відкритих дверей

24 жовтня 2013 року Київський метрополітен вкотре відкрив двері для людей, охочих ознайомитись із роботою підприємства з середини. До участі в заході запрошувались кияни й гості міста, представники громадських і політичних організацій, а також представники ЗМІ.

Фахівці підприємства провели три екскурсії в касовій залі та касі станції «Іподром» – з огляду на обмежений простір гостей було розподілено на групи.

Відвідувачам розповіли цікаві історичні факти про роботу метрополітену та еволюцію засобів оплати проїзду, а також про обсяги пасажирських перевезень та сьогодення структурного підрозділу «Комерційна служба» – особливості роботи інспекторів, старших касирів, касирів, контролерів. Втім основну увагу екскурсантів звернули на роботу пристроїв пасажирської автоматики. Учасники заходу на власні очі побачили «нутрощі» тієї техніки, якою щодня користуються, спускаючись в метро. Екскурсоводи детально продемонстрували кожен елемент системи суворого контролю за обігом жетонів, використанням безконтактних карток, збором та обліком виручки.

Родзинкою Дня відкритих дверей стала демонстрація процесу вивантаження та підрахунку жетонів, що здійснюються щоночі після закриття станцій метро.

Учасники мали нагоду також побувати за лаштунками каси. Там побачили роботу касира, автоматизоване робоче місце старшого касира, де фіксуються усі дані про роботу пристроїв пасажирської автоматики, систему відеонагляду, місця зберігання матеріальних цінностей.

Екскурсія супроводжувалась розповідями різних спеціалістів, тож гості отримали вичерпну різнопланову інформацію і відповіді на свої запитання, а головне –  збагнули, що нинішня система збору та обліку виручки й засобів оплати проїзду має суворий багатоступеневий контроль, що унеможливлює здійснення будь-яких махінацій.

Нагадаємо, День відкритих дверей у комунальному підприємстві «Київський метрополітен» проводиться щоквартально. Щоб вчасно зареєструватися для участі в наступному заході, стежте за новинами на нашому сайті та анонсами ЗМІ.

Середня оцінка: 3.8 (34 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»