Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрито виставку дитячих малюнків

Відсьогодні пасажири столичної підземки зможуть оглянути виставку дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей», яка розміщена у вестибюлі станції «Золоті ворота».

Її урочисте відкриття відбулося сьогодні, 20 січня, за участю керівника Київського метрополітену Віктора Брагінського та голови правління Благодійного фонду «Омріяна Країна» Олексія Толкачова.

«Ми із великим задоволенням підтримали зазначений проект, адже це продовження наших соціальних ініціатив, які постійно реалізовуються у метрополітені. Хочеться зробити все від нас залежне, аби Україна стала саме такою, якою її бачать наші діти, а головне – у мирі», – наголосив начальник КП «Київський метрополітен! Віктор Брагінський.

На виставці представлено понад ста найкращих малюнків з дитячими мріями. Їх відібрали організатори конкурсу – Благодійний фонд «Омріяна Країна».

«Ми започаткували фестиваль минулого року тому, що чітко розуміємо – для того, щоб витримати незгоди сьогодення, суспільству необхідно мати перед очима образ майбутнього. Він надихатиме і гуртуватиме. Необхідно пам’ятати, що цей світ належатиме дітям. Наша відповідальність полягає в тому, щоб залишити їм Україну такою, в якій вони захочуть жити. Діти – мріють, але про можливість здійснення цих мрій маємо подбати саме ми!», – сказав голова правління Благодійного фонду «Омріяна Країна» Олексій Толкачов та нагородив переможців конкурсу дипломами і пам’ятними подарунками.

Триватиме виставка до 28 лютого.

Середня оцінка: 2.3 (12 голосів )

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»