Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Пасажири забули в метро гітару, колекційні монети та годинник «Gucci»

Бюро знахідок «Київського метрополітену» - невелике приміщення на станції «Нивки» Святошинсько-Броварської лінії. Саме сюди потрапляють речі, загублені пасажирами.

За словами керівника бюро Тамари Колч, забувають у метрополітені різне: від валізи – до побутової техніки. Серед найоригінальніших речей траплялися рюкзак із старовинними монетами, гітара, dvd, збірка книжок 1927 року видання та навіть жіночий годинник «Gucci». Проте найчастіше кияни та гості міста гублять на станціях та у вагонах поїздів сумки із речами, гаманці та мобільні телефони.

Для того аби забрати свою річ необхідно звернутися в бюро та змістовно описати свою згубу. Варто зазначити, що строк зберігання становить півроку з нарахуванням щоденної плати.

Після закінчення терміну спеціальна комісія оцінює речі та вирішує їхню подальшу долю – утилізація або продаж.

Видача речей власникам за зверненнями відбувається щодня, окрім вихідних та святкових днів, з 8:00 до 17:00. Дізнатися про згубу можна за телефоном: 238-43-13.

У цілях власної безпеки просимо пасажирів не відкривати знайдені пакунки, а повідомляти про залишені речі черговій по станції або співробітнику міліції.

Середня оцінка: 2.9 (48 голосів )

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»