Вт, 24/02/2015 - 12:15
Більше місяця малюнки дітей з усіх областей, які експонувалися у вестибюлі станції «Золоті ворота», дарували пасажирам столичної підземки гарний настрій та заряджали позитивом.
Маленькі автори у своїх роботах зобразили надію, що зовсім скоро настане день, коли Україна розквітне, а небо буде мирним. Саме такою діти бачать країну, у якій живуть сьогодні.
На виставці було представлено понад сто найкращих малюнків з дитячими мріями. Їх відібрали організатори конкурсу – Благодійний фонд «Омріяна Країна».
Київський метрополітен підтримав ініціативу проведення виставки, адже соціальні проекти, у такий непростий час, мають важливе значення для суспільства.
![](/sites/default/files/images/11007416_10202590453682721_1341126768_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/11026343_10202590455482766_1250153635_n.jpg)