Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Місто робить пересування інвалідів комфортнішим.

Довгий час Київ не був пристосований до безперешкодного пересування людей з обмеженими фізичними можливостями. Але після Указу Президента України про створення сприятливих умов для них у столиці почали активно виконувати міську програму "Безбар'єрне середовище". Як розповів кореспонденту "Вечірки" начальник Головного управління транспорту Станіслав Гвоздіков, задачею, що ставлять перед собою транспортні підприємства, є забезпечення безперешкодного доступу до об?єктів соціальної інфраструктури для покращення якості життя категорії населення з обмеженими фізичними можливостями. Нещодавно спеціально створена робоча група перевірила, що вже зроблено.
За словами Станіслава Гвоздікова, для осіб з вадами зору торік звуковими орієнтирами обладнано 69 входів на станції метрополітену, на платформах 5 станцій метро нанесено 10 рельєфних смуг з полімерних матеріалів, а цього року буде нанесено ще 76 на платформах 38 станцій. Забезпечено обладнання світлофорних об'єктів пристроями звукового оповіщення. Нанесено експериментальну рельєфну смугу на першій та останній сходинках пересадочного вузла станції "Площа Льва Толстого". Для вільного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями облаштовано 1501 наземний пішохідний перехід зниженим бортовим каменем та пандусом на прилеглому тротуарі, заплановано облаштувати ще 2893 місця. У метрополітені 119 сходових маршів обладнано колясочними з'їздами. На станціях метро "Вирлиця", "Бориспільська", "Червоний хутір", "Академмістечко", "Бориспільська", "Дорогожичі" встановлено 15 ліфтів та 8 спеціальних підйомників. На вулицях і дорогах міста експлуатується 227 підземних та 31 надземних пішохідних переходів, з яких 82, або 32% від загальної кількості, забезпечують вільне переміщення людей із обмеженими фізичними можливостями завдяки своїй конструкції.
За період 2005-2008 рр. під час реконструкції та капітального ремонту вулиць та доріг облаштовано засобами для безперешкодного пересування інвалідів 18 підземних пішохідних переходів на проспектах Возз'єднання, Гагаріна, бульварі Перова, перетині проспектів Правди, Свободи з вулицею Наталії Ужвій та на майдані Незалежності. Встановлено 12 ліфтів для транспортування інвалідів на візках на побудованих в 2005-2008 роках 6 пішохідних мостах: через вулицю Гетьмана в районі вулиці Лебедєва-Кумача, через вулицю Олени Теліги в районі парку відпочинку та в районі АЗС, через Червонозоряний проспект на розі вулиці Кіровоградської, через Московський проспект біля вулиці Лайоша Гавро та через бульвар Перова в районі переходу через залізницю.
Джерело: Вечірній Київ, 15.04.2009. Автор: Кирило Касаткін

Ваша оцінка: Ні Середня оцінка: 3 (2 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»