Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен відзначає свій 55-й рік народження

Перший потяг столичної підземки з пасажирами вирушив у подорож зі станції «Хрещатик» 6 листопада 1960 року. Ця дата стала днем народження Київського метрополітену. Історія підземки розпочалася з п’яти станцій: «Вокзальна», «Університет», «Хрещатик», «Арсенальна» та «Дніпро».

Сьогодні метрополітен – це 52 станції, 3 лінії протяжністю майже 70 км, 3 пересадочні вузли. В інвентарному парку 824 вагони. Щодоби підземка перевозить близько 1,5 млн. пасажирів.

Однак найбільша цінність підприємства – це не складні технологічні конструкції, а 7,5-й тисячний колектив професіоналів. Цілодобово фахівці метро забезпечують безперебійну та стабільну роботу підприємства, дбають про безпеку пасажирів та якість перевезень.

Київський метрополітен – це підприємство, яке постійно розвивається. Тільки за останній рік підземка отримала 115 модернізованих вагонів, був впроваджений проект з оплати проїзду за допомогою банківської безконтактної картки,  WI-FI на центральних станціях.

Також підприємство постійно реалізовує соціальні проекти, такі як: «Вагон квітів», «3D сцена на Театральній», буккросинг, виставки на станції «Золоті ворота».

«Ми робимо і робитимемо усе для того, аби столичний метрополітен ставав ще сучаснішим, і найголовніше – розвивався. Головним пріоритетом для нас завжди залишається безпека перевезення пасажирів та комфортність поїздки», – сказав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Середня оцінка: 2.9 (66 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»