Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

На станціях «Майдан незалежності» та «Хрещатик» з’явилися безкоштовні кишенькові карти метро

Паперові складані брошури із схемою метро, міської електрички та швидкісного трамваю відсьогодні розповсюджуються безкоштовно на спеціальних інформаційних стендах у касових залах станцій метро Майдан Незалежності та Хрещатик. Вони доступні українською та англійською мовами. Окрім транспортної схеми, брошури містять інформацію про те, як дістатися аеропортів, залізничних та автовокзалів столиці. Поступово стенди з кишеньковими схемами з’являться на інших станціях київського метро.

Проект є повністю безкоштовним для міста й Київського метрополітену: в рамках партнерства компанія MasterCard забезпечила друк перших кишенькових схем та виробництво інформаційних стендів для їх розповсюдження. Проект ініціювали дизайнери громадського об’єднання «Агенти змін», вони ж безкоштовно розробили дизайн стендів та схем. Обкладинку брошури намалювала київська дизайнерка Олена Годіна.

Планується, що нові наклади кишенькових схем з’являтимуться щомісяця. Профінансувати виробництво брошур та стендів, та отримати право розмістити свою інформацію на кишенькових схемах зможе будь-яка компанія.

ГО «Агенти змін» співпрацює з Київським метрополітеном з жовтня 2014 року: у наробку — нова офіційна схема метро, безконтактні картки для оплати проїзду, лаконічні інформаційні плакати. Наразі «Агенти змін» працюють над пілотним проектом навігації для київського метро та новим інтерфейсом для автоматів з продажу жетонів та поповнення карток. Всі ці проекти дизайнери розробляють на волонтерських засадах, із широким публічним обговоренням та залученням спільноти активних громадян. Сайт — http://a3.kyiv.ua, інтернет-сторінка спільноти — http://fb.com/agentyzmin

MasterCard — міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях, працює у понад 210 країнах і територіях. У червні 2015 року MasterCard спільно з АТ «Ощадбанк» та КП «Київський метрополітен» запустили безконтактну оплату за проїзд у метро платіжними картками. Офіційний сайт – http://www.mastercard.com/ua

Середня оцінка: 2.9 (21 vote)

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів