Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Мер Києва Віталій Кличко оглянув відремонтовані ескалатори на станції «Вокзальна», відкриті після капітального ремонту

«Ми перебуваємо на станції метро «Вокзальна», де був проведений капітальний ремонт двох ескалаторів вперше за останні 10 років. Загалом цього року відбувається ремонт 10-ти ескалаторів. На це ми виділили 40 млн грн. Метрополітен - один з найпопулярніших видів громадського транспорту у  Києві. За день він перевозить до 1,5 млн пасажирів. І ми робимо все, щоб метро працювало ефективно і надавало якісні послуги пасажирам», - зазначив Віталій Кличко.

Ремонт ескалаторів на «Вокзальній» розпочався у травні цього року і тривав чотири місяці. Аби мінімізувати незручності для пасажирів, для ремонтних робіт був обраний період відпусток та найменшого пасажиропотоку. Загалом роботи обійшлися майже у 16,5 млн грн.

Мер Києва відвідав машинний зал і подивився, як працюють механізми відремонтованих ескалаторів.

«Ми дякуємо киянам за терпіння та просимо бережливо відноситись до комунального майна. З початку року у нас було 780 зупинок ескалаторів, третина з яких – через потрапляння сторонніх предметів», - сказав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Варто додати, що з 10 запланованих половина ескалаторів уже відремонтована, по решті 5 – роботи будуть проведені до кінця року.

Середня оцінка: 4.2 (5 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів