Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Столичний метрополітен працює у звичайному режимі. Інвестиційний проект біля станції «Героїв Дніпра» не впливає на безпеку перевезень

Київський метрополітен заявив, що здійснює свою діяльність у звичайному режимі з дотриманням усіх норм щодо перевезення пасажирів. Про це повідомив начальник підприємства Віктор Брагінський.

«Більше того, у нас збільшилася кількість поїздів та зменшилися інтервали, оскільки кількість людей, які користуються метро з початком осені традиційно зростає», - сказав він.

Керівник додав, що земельна ділянка не входить до компетенції метрополітену і була виділена за результатами інвестиційного конкурсу ще у 2003 році. Проект отримав усі необхідні погодження щодо проведення робіт.

Його заяву підтвердили автори проекту та виконавці.
За їх словами, наразі у столиці уже реалізовано щонайменше 5 подібних проектів. З них «Dream Town» та «Dream Town 2» в однакових як геологічно так і соціальних умовах.

« Ви пам’ятаєте було подібне нагнітання і страхи. Проте, сучасні технології дають можливість реалізовувати і набагато складніші проекти. В нинішніх реаліях можна будувати навіть на воді та у сейсмічно нестійких умовах. Наша компанія, як ніхто інший розуміє всі аспекти проекту в даному місці, знає та виконує нормативи реалізації, розуміючи відповідальність», - сказав представник компанії «Метробуд» Юрій Саклаков.

Своєю чергою, автори проекту додали, що об’єкт враховує потреби району. Під час реалізації будуть виконані усі інвестиційні зобов’язання перед бюджетом міста, а й перед громадою безпосередньо району. Зокрема розширені входи та виходи, відсутність стихійної торгівлі і МАФів, а також максимальне озеленення об’єкту, враховуючи якість повітря даного простору біля транспортної розв’язки.

Середня оцінка: 1.8 (39 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»