Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Ярмарок вакансій на станції «Дарниця» працевлаштував 1000 киян

За три дні ярмарку вакансій у новому вестибюлі станції метро «Дарниця» до роботодавців звернулося майже 2000 людей.

«За нашими даними «Анкети учасників» заповнили 1782 особи. З них 854 людини серйозно налаштовані працювати і одразу отримали запрошення на співбесіду. Такі показники говорять про зацікавлення киян у заходах такого формату і наша співпраця з метрополітеном буде продовжуватися»,  - сказав заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

Мета проекту – гідна робота із достойною заробітною платою для людей і гарні спеціалісти для підприємств. Сьогодні в Україні на одне офіційне робоче місце претендує до шести безробітних. Водночас, великі підприємства Києва та області постійно відчувають дефіцит кваліфікованих кадрів, зокрема, робітничих професій.

«Ми підтримуємо реалізацію таких соціальних проектів. Офіційна робота, а відповідно, впевненість у завтрашньому дні, зараз особливо важливі для кожної української родини», - додав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський

Нагадаємо, що захід триватиме до 16.00 28 жовтня.  

Свої вакансії на ярмарку, зокрема, представляють такі роботодавці, як «Нова пошта», «Ощадбанк», автозаправки «WOG», мережі «МЕТРО Кеш енд Кері», «Фокстрот», «Фоззі-Фуд», завод ЗБК імені Ковальської, завод «МАЯК», завод «Радар», завод «Арсенал», «Київпастранс» та інші.

Середня оцінка: 1.8 (48 голосів )

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»