Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен опрацьовує питання про індивідуальні засоби захисту для співробітників

У неділю, 30 жовтня, при перевірці  документів у кімнаті поліції на станції «Либідська» пасажир застосував зброю.  У результаті інциденту було серйозно поранено співробітника воєнізованої охорони метрополітену.

«Це безпрецедентний випадок для нашого підприємства. Хочу зауважити, що за останній рік ми регулярно стикаємося з агресивною поведінкою пасажирів. Уже зафіксовано 6 випадків побиття контролерів. Тому опрацьовується  питання про індивідуальні засоби захисту для наших співробітників», - повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Він додав, що останній інцидент трапився на станції «Шулявська» у вересні. У результаті нападу 53-річна контролер була госпіталізована. Було накладено 12 швів.

Також, починаючи з 2014 року, було отримано 160 анонімних дзвінків про мінування станцій. Відповідно, щоразу проводилася евакуація пасажирів та фахові перевірки.

«Останні роки наш колектив працює у дуже стресовому режимі . Через це ми навіть маємо незаповнені вакансії контролерів, чого раніше не спостерігалося. Тому ми звертаємося до пасажирів з проханням бути більш толерантними та свідомими. Закликаємо звертати увагу та тих, хто їде поряд, та повідомляти про будь-які підозрілі випадки», - сказав Віктор Брагінський.

Він наголосив, що КП «Київський метрополітен» готує звернення до керівництва Національної поліції  щодо опрацювання питання збільшення штату працівників у підземці.

Така необхідність продиктована як зростанням випадків агресії по відношенню до працівників підземки, так і випадків затримання пасажирів з небезпечними предметами: вогнепальною та холодною зброєю і навіть гранатами.

Середня оцінка: 1.6 (40 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»