Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен веде постійну інтенсивну роботу по очищенню територій від снігу та накриження

Комунальне підприємство Київський метрополітен безперервно вживає заходів для безпечного пересування пасажирів територіями метрополітену під час негоди та ожеледиці.

В ускладнених погодних умовах працівники метрополітену в цілодобовому режимі очищують закріплені за підприємством території від снігу та льодових накрижень до твердого покриття.

З 7 по 10 січня до снігоочисних робіт стали 1577 працівників метрополітену. Вони щоденно очищували від снігу прилеглу до станцій метрополітену територію та платформи наземної ділянки Святошинсько-Броварської лінії. Для запобігання падінню та травмуванню пасажирів очищені ділянки регулярно посипалися піщано-соляною сумішшю. З території підприємства вивезено 63 машини снігу.

Щоб снігоборотьба тривала постійно, встановлюються відповідні графіки чергувань працівників метрополітену, у т.ч. на вихідні та святкові дні.

Стан боротьби із наслідками негоди систематично контролюється. Фахівці КП «Київський метрополітен» щоденно об’їздять закріплені території та здійснюють огляд.

Відтак, у складних погодних умовах Київський метрополітен на належному рівні здійснює усі необхідні заходи для запобігання травмуванню громадян, дбає про безпечне перевезення та високу культуру обслуговування пасажирів.

Середня оцінка: 1.9 (83 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»