Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Пільговики міста Києва користуватимуться метрополітеном тільки за «Карткою киянина»

Нагадуємо, що з 1 квітня 2017 року безоплатний проїзд в столичному метрополітені, пільговим категоріям населення міста Києва, надається виключно на підставі «Картки киянина», а саме:

Відповідно до рішення Київської міської ради від 03.03.2016 № 116/116 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки» (із змінами, внесеними рішенням Київської міської ради від 15.09.2016 № 4/1008) громадяни України, місце проживання яких зареєстроване у місті Києві, та особи, взяті у місті Києві на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, які не мають права на безоплатний проїзд у метрополітені згідно з законодавством України та належать до таких категорій:
Категорія громадян, яким надана пільга
Вид документа, що дає право на безоплатний проїзд
Пункт
до 01.04.2017 з 01.04.2017
Пенсіонери
Пенсійне посвідчення або Картка киянина
Картка киянина
п.3
Інваліди III групи
Пенсійне посвідчення або Картка киянина
Картка киянина
п.3
Учасники війни
Посвідчення учасника війни або Картка киянина
Картка киянина
п.3
Члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни
Посвідчення члена сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни або Картка киянина
Картка киянина
п.3
Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною
Посвідчення героя Радянського Союзу, книжка кавалера ордена Слави, 4 медалі "За відвагу" або Картка киянина
Картка киянина
п.3
Особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною
Посвідчення героя Соціалістичної праці, героя України, книжка кавалера орденів трудової Слави або Картка киянина
Картка киянина
п.3
Непрацюючі працездатні особи, які здійснюють догляд за інвалідом 1 групи , дитиною-інвалідом або за престарілим, який досяг 80-річного віку
Довідка про отримання компенсаційної виплати або про отримання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, що видаються управліннями праці та соціального захисту населення районних в місті Києві державних адміністрацій, та документ, який посвідчує особу або Картка киянина
Картка киянина
п.3
Батьки багатодітної сім'ї
Посвідчення батьків багатодітної сім'ї або Картка киянина
Картка киянина
п.3
Особи, які не мають права на пенсію в розумінні Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»
Посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу або Картка киянина
Картка киянина
п.3
Учні (вихованці) загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання
Учнівський квиток
Учнівський квиток
п.3

Громадянам вищезазначених категорій, які ще не отримали «Картку киянина», для її оформлення та отримання необхідно звертатися в управління праці та соціального захисту населення районних в місті Києві державних адміністрацій або до Департаменту соціальної політики КМДА.

Активувати або перезаписати «Картку киянина» можна в касах станцій «Дарниця», «Майдан Незалежності», «Дорогожичі» (з 10:00 до 17:00) та «Політехнічний інститут» (з 8:00 до 19:00) без обідньої перерви та вихідних.

«Картки киянина», у метрополітені, розраховані на 5 років, тому на терміналах автоматичних контрольних пунктів (АКП) відображається кількість днів до завершення дії картки, яка зменшується незалежно від використання її пасажиром для проїзду в метрополітені.

На дисплеї термінала АКП, через обмеження місця, зазначається тільки три останні цифри терміну дії картки. Тобто, якщо залишок днів на картці перевищує 999, перша цифра на екрані не відображається. Кількість поїздок в метрополітені по такій картці не обмежена, але встановлений «тайм-аут» між проходами 15 хвилин.

Термін дії «Картки киянина» пасажири можуть самостійно перевірити в автоматах дозапису безконтактних карток, що встановлені у всіх вестибюлях станцій метрополітену.

У разі закінчення терміну дії «Картки киянина» її утримувачу необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання для отримання нової картки.

Загалом безкоштовно метрополітеном користується 25 категорій населення.

Ознайомитись з повним переліком можна за посиланням

Середня оцінка: 1.5 (31 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»