Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Суд розглянув справу по «Укррослізингу»

Вищий господарський суд України розглянув справу по ТОВ «Укррослізинг» прийнявши рішення не на користь підприємства. Суд частково задовольнив касаційну скаргу КП «Київський метрополітен» відмовивши ТОВ «Укррослізинг» у задоволенні позовних вимог про стягнення пені в сумі 42 млн. грн. В іншій частині рішення попередніх інстанцій суд залишив без змін.

Нагадаємо, що 16 березня рахунки підземки були заарештовані відповідно до рішення Київського апеляційного господарчого суду. Останній зобов’язав виплатити ТОВ «Укррослізинг» майже 2 мільярди гривень по договору від 2009 року на поставку 100 вагонів.

Через арешт коштів підприємство, наразі, не в змозі здійснювати закупівлю запасних частин та обладнання для проведення регламентних капітальних та поточних ремонтів. Також, складається загрозлива ситуація з виплатою заробітної плати працівникам, що може призвести до соціальної напруги в колективі.

Міська влада робить все можливе для недопущення транспортного колапсу в місті. Столичний метрополітен попри труднощі наразі працює в штатному режимі.

Середня оцінка: 1.8 (23 голоси)

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»