Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен приєднався до ProZorro.sale

10 травня комунальне підприємство “Київський метрополітен” та ProZorro.sale підписали меморандум про співпрацю у новому спільному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна, який поширюється на сферу продажів державної та комунальної власності.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов розповідає: “Завдяки високій ефективності системи з лютого всі активи неплатоспроможних банків виставляються на продаж виключно через Prozorro.sale. Ми хочемо якомога більше масштабувати цей досвід на сферу управління державною власністю, і нас дуже тішить, що з кожним місяцем до електронної системи приєднується все більше і більше держпідприємств. Це дозволяє їм продавати активи за ринковою ціною з користю для них самих та для держави в цілому”.

Віктор Брагінський начальник КП “Київський метрополітен” зазначив: "Ми стали першим комунальним підприємством столиці, яке перейшло на систему систему електронних закупівель ProZorro. Це уже дозволило зекономити 50 млн грн у 2016 році. Ми переконалися у відкритості та прозорості системи, тож долучаємося і до системи продажів. Насамперед, нас цікавить реалізація металобрухту (списаних вагонів, зношених запчастин). Отримані кошти підприємство спрямовує на закупівлю нового обладнання для рухомого складу.

Олексій Соболев, керівник проектного офісу «ProZorro. Продажі» зазначив: Динаміка в нас позитивна - вже третій місяць поспіль зростаємо більше ніж на 100%. За квітень продажі ProZorro.sale зросли майже у два рази - продали на 434 млн грн. Ще на 5 млн продали для Укргазвидобування, непогано для першого місяця роботи системи продажу непрофільних активів. Також за цей місяць у нас з’явились лоти від Укренерго та пенсійного фонду НБУ.

Нагадаємо, що новий вектор ProZorro.sale - реалізація державного майна через систему електронних аукціонів розпочав роботу 3 квітня. До проекту вже приєдналися Міністерство інфраструктури України, Донецька військово-цивільна адміністрація, Маріупольська міська рада та державні компанії: Укргазвидобування, Укренерго, Енергоатом та інші.

Середня оцінка: 3.9 (30 голосів )

e-Квиток

Довіряй ЗСУ!

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»