Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Понад 10 мільйонів поїздок оплачено безконтактно з Mastercard

За два роки технологію безконтактної оплати у столичній підземці встигли випробувати пасажири з 55 країн світу.

Технологія безконтактної оплати Mastercard подолала черговий рубіж до другої річниці з моменту запуску у Київському метрополітені: пасажири сплатили за проїзд безконтактно понад 10 мільйонів разів.

Технологія була запущена у столичній підземці в червні 2015 року спільними зусиллями Mastercard, Київського метрополітену, Ощадбанку, який забезпечує прийом безконтактних платіжних карток на турнікетах метро, та за технічної підтримки АТ «Банкомзв’язок» і консорціуму «Астек». Тоді Київ став п’ятим містом у світі, де розрахуватися за проїзд у метро банківською карткою можна прямо на турнікеті.

За рік, у березні 2016-го, кількість безконтактних розрахунків з Mastercard у столичній підземці становила вже 1 мільйон, а ще за рік — зросла у 10 разів.

Щодня у київському метро безконтактною банківською карткою Mastercard оплачується понад 37 тисяч поїздок. Сукупно пасажири заощадили понад 220 тисяч годин без необхідності стояти в чергах — завдяки швидкості та зручності безконтактних розрахунків, а вага жетонів, зекономлених за 2 роки, сягає 10 тонн.

Переваги безконтактних розрахунків оцінили не лише мешканці Києва, а й іноземні гості: загалом жителі 55 країн світу з 5 континентіввстигли сплатити безконтактно з Mastercard у столичному метро. Сьогодні безконтактні платежі приймаються на 75 жовтих турнікетах на всіх 52 станціях київського метрополітену. З квітня 2017 року на них також можна розраховуватися безконтактними банківськими картками Mastercard як проїзними чи використовувати передплачені поїздки зі знижкою — завдяки рішенню MetroPass. Розраховуючись у такий спосіб, держателі карток Mastercard можуть економити не лише час, але й гроші. Купити поїздки наперед чи підключити безлімітний проїзний до картки Mastercard можна самостійно у спеціальних платіжних терміналах на касах станцій.

Безконтактні розрахунки банківською карткою Mastercard або іншим форм-фактором доступні й в інших видах громадського транспорту: у київському фунікулері та на всіх станціях Борщагівської лінії швидкісного трамвая. А також — у транспортній інфраструктурі для автомобілістів: на паркоматах у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Чернівцях. З квітня 2017 року безконтактні оплати приймаються й у сфері сімейного дозвілля — у Київському зоопарку. Окрім цього, оплатити безконтактно можна у широкій мережі терміналів у торгових точках на всій території України та у вендингових автоматах.

Середня оцінка: 2 (48 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»