Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

У метрополітені з’явився поїзд для закоханих у Київ

Творці анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (Animagrad, FILM.UA Group) та Київський метрополітен презентували соціально-освітній проект, присвячений столиці: «Милий Київ Міли».

З 14 лютого у вагонах одного з електропоїздів Оболонсько-Теремківської (синьої) лінії метро розміщені яскраві постери, на яких головна героїня мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», київська принцеса Міла, розповідає про свої улюблені місця рідного міста.

«Це вже другий наш кінотеатральний реліз, з яким ми співпрацюємо з Київським Метрополітеном. Дуже вдячні за увагу та повагу до українського кіно, яке є частиною культурного життя країни. Наш проект «Милий Київ Мили» стартує саме у київському метро, але це тільки початок», - прокоментувала директорка з маркетингу FILM.UA Group Поліна Толмачова.

Оскільки події мультфільму розгортаються за часів Київської Русі, принцеса ділиться цікавими фактами про те, що розташовувалося в стародавні часи на місці нинішніх центральних станцій київського метрополітену.

Так, пасажири дізнаються, що понад тисячу років тому на місці станції «Кловська» знаходилося язичницьке капище, а поблизу «Поштової площі» князь Володимир хрестив перших жителів Київської Русі. Загалом Міла розповідає про історію локацій, що розташувалися коло восьми станцій метро: «Кловська», «Контрактова площа», «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Поштова площа», «Університет», «Золоті Ворота» та «Арсенальна».

«Це проект для наших пасажирів, для всіх закоханих у Київ, які цікавляться історією міста. Ми вдячні ініціативам, які допомагають робити поїздки в метро не тільки швидкими і безпечними, але і пізнавальними», –  Наталка Макогон, радниця начальника підземки.

Понад півтора тисячоліття історії Києва налічують сотні дивовижних історій і фактів, тому обрати найважливіше, найяскравіше і найцікавіше з життя столиці допоміг експерт Центру урбаністичних студій Національного університету «Києво-Могилянська академія» та автор десятків статей з історії Києва.
 

Середня оцінка: 2 (4 голоси)

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів