Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Кияни оплачуватимуть проїзд у метрополітені віршами Шевченка

9 березня квитком на проїзд у столичній підземці стануть вірші Тараса Шевченка. Саме так ПриватБанк спільно з Київським метрополітеном запропонував киянам та гостям столиці поетично відзначити день народження Кобзаря.

Тарас Шевченко все життя розвивав і популяризував Україну та українське силою своїх віршів. Банк для тих, хто любить Україну - ПриватБанк додав до магії слова магію новітніх технологій - безконтактну оплату у метрополітені.

9 березня навіть автомобілісти захочуть проїхатися у Метро. Адже твори Тараса Шевченка кожен українець знає і любить з дитинства. Все, що потрібно, - при вході до Метро на станціях «Тараса Шевченка» та «Майдан Незалежності» продекламувати вірш великого Кобзаря, і наш промоутер пропустить вас безкоштовно за допомогою безконтактної картки ПриватБанку. Якщо ж ви розгубитесь і не згадаєте продовження рядка “Мені тринадцятий минало...” чи іншого улюбленого вірша - не біда. Вам подарують листівку із поезією, яку ви зможете прочитати і вивчити до наступного року, щоб пройти через турнікет.
У повсякденній метушні не завжди вистачає часу на вірші. А безконтактні технології ПриватБанку  зекономлять час на поезію і подарують гарний настрій.

Чекаємо усіх Шевченкофілів 9-го березня у київському метрополітені:
10.00 -11.30 - станція “Тараса Шевченка”
12.00 - 14.00 -станція “Майдан Незалежності”
Акредитація
https://goo.gl/forms/leSbrEBprz8atctu2

Тримайтесь за поручень та платіть безконтактно з ПриватБанком!
 

Середня оцінка: 2.3 (6 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»