Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Пасажири київського метрополітену оплатили безконтактними банківськими картками 28 мільйонів поїздок

Три роки тому, червні 2015 року, в столичній підземці було здійснено першу безконтактну оплату проїзду карткою Mastercard через термінал Ощадбанк

Завдяки компанії Mastercard та Ощадбанку це стало першим в Україні технологічним рішенням такого типу в громадському транспорті.

Щодня безконтактними банківськими картками оплачується понад 90 тисяч поїздок, а в пікові дні – 100 тисяч. Іноземні громадяни сплатили за проїзд платіжними картками 67 країн світу. ТОП-5 найпопулярніших станцій з безконтактної оплати: «Контрактова площа», «Академмістечко», «Лівобережна», «Почайна» та «Мінська».

Враховуючи темпи збільшення кількості охочих сплачувати за проїзд безконтактно, цієї весни кількість турнікетів для безконтактної оплати була збільшена. Банком-еквайром рішення є Ощадбанк. Оплачувати проїзд можна платіжними картками, а також смартфонами та іншими пристроями з використанням NFC-гаманців.

Ощадбанк першим серед українських банків у партнерстві з Mastercard розпочав реалізацію проектів з впровадження безконтактних розрахунків у громадському транспорті. У 2015 році Київський метрополітен, Mastercard та Ощадбанк запустили безконтактну оплату за технічної підтримки Ingenico Group і консорціуму «Астек». Київ став п’ятим містом у світі, де оплатити проїзд у метро банківською карткою можна прямо на турнікеті. Під час нещодавньої глобальної конференції компанія Google відзначила систему безконтактної оплати в київському метро серед прогресивних світових проектів.
 

Середня оцінка: 1.5 (8 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»