Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Київський метрополітен продовжує реалізацію Антикорупційної програми підприємства

Після ухвалення Закону України «Про запобігання корупції» Київський метрополітен став першим комунальним підприємством столиці, де була впроваджена Антикорупційна програма. 
 
Зокрема, у ній передбачена чітка організаційна система планування, контролю та виконання комплексу заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у структурних підрозділах.
 
Цього року на підприємстві затверджена нова редакція Антикорупційної програми КП «Київський метрополітен» на 2019-2020 роки та враховано попередній досвід роботи. У звітному періоді уповноваженим з антикорупційної діяльності та відповідною комісією здійснено визначення, опис та оцінку можливих корупційних ризиків у діяльності підприємства, впроваджено 14 організаційно-розпорядчих і методичних документів, спрямованих на визначення пріоритетних напрямків роботи. Вони включають заходи із запобігання корупції, формування підходу до роботи у співробітників структурних підрозділів стосовно недопустимості можливих корупційних дій, проявів конфлікту інтересів та порушень антикорупційного законодавства.
 
Для інформування працівників підприємства передбачено обов’язковий вступний інструктаж щодо знання вимог Антикорупційної програми. Положення щодо обов’язкового дотримання вищезгаданих вимог включені до Правил трудового розпорядку метрополітену та посадових інструкцій працівників. Перевірка знань здійснюється на атестації. 
 
За рекомендацією НАЗК необхідна інформаційна робота проведена з працівниками щодо подання електронних декларацій, у структурних підрозділах створено 16 методичних центрів для надання допомоги суб’єктам декларування.
 
Також на офіційному веб-сайті відкрита рубрика «Антикорупційна політика», де можна ознайомитися з усіма нормативно-правовими документами щодо запобігання та зменшення ризиків корупції. 
 
У лютому 2019 року ТОВ «Ейч Ел Бі Юкрейн» провело зовнішню незалежну аудиторську перевірку виконання Антикорупційної програми та надало позитивну оцінку роботи керівництва підприємства щодо виконання заходів по усуненню корупційних ризиків у діяльності КП «Київський метрополітен».  
 
Питання антикорупційної спрямованості   постійно розглядається на планерних, селекторних, виробничих  нарадах, семінарах та засіданнях робочих комісій.
 
Середня оцінка: 1.2 (42 голоси)

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів