Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Метрополітен отримав позитивну оцінку діяльності на перше півріччя

Фахівці метрополітену відзвітували профільній комісії Департаменту транспортної інфраструктури про результати діяльності за перше півріччя 2019 року. Зокрема, за даний період було відремонтовано 4 ескалатори, замінено 1190 метрів колії та 1888 шпал. 

Також спеціалісти підземки ліквідували 1774 теч та 597 мокрих плям на станціях і у тунелях метрополітену. Було проведено ремонти різного об’єму 550 вагонів метро. 
Крім того, перекладено відшаровані гранітні плити на стінах наземного вестибюлю та парапетах підземного переходу станції “Дорогожичі”, підземних переходах станцій “Бориспільська”, “Осокорки”.
На станціях та у службових приміщеннях проводились капітальні ремонти та заміна освітлення з переходом на енергозберігаючі технології. Усі заплановані роботи проходять у плановому режимі. 
Крім поточних, також проводиться  капітальний ремонт другого вестибюлю  станції “Святошин” зі встановленням ліфтового обладнання для маломобільних категорій населення та будівництво метро на “Виноградар”. 
Загалом за перше півріччя 2019 метрополітен перевіз 244,5 мільйони пасажирів, з яких 25% - пільгові категорії, решта - пасажири, що користуються підземкою за тарифом від 6,5 до 8 грн. Отримані доходи дозволили проводити виплату заробітної плати колективу вчасно, оплачувати комунальні послуги, зокрема електроенергію, та проводити необхідні роботи для стабільної поточної роботи підприємства.
Представники профільної (балансової) комісії Департаменту транспортної інфраструктури КМДА одноголосно дали схвальну оцінку роботі підземки. 
Середня оцінка: 1.3 (23 голоси)

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів