Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

У метрополітені нагадують правила пільгового проїзду

У рамках перевірок документів для пільгового проїзду у столичному метрополітені, фахівці підземки виявили неодноразові порушення. Зокрема картки Киянина передавались власниками іншим особам для здійснення проходу, що є порушенням законодавства.

 

Наразі користуватися підземкою безкоштовно може 31 категорія пільговиків, а це 25% пасажирів. Норми передбачають використання оригіналу передбаченого документа власником, якщо пільга загальноукраїнська, та Картки киянина, якщо пільга надана містом.

 

Передача документів чи Карток киянина стороннім особам, які не мають пільги, є порушенням. При виявлені таких випадків відповідна картка блокується на певний час і власник оплачує проїзд на загальних підставах.

 

Закликаємо пасажирів пільгових категорій відповідально ставитись до використання права безкоштовного проїзду. Також просимо батьків перевіряти у школярів столиці наявність дійсного учнівського квитка для уникнення непорозумінь. Нагадуємо, що за відсутності документа проїзд оплачується за встановленим тарифом.

 

Переглянути пільгові категорії тут

 

DSC_6357s.jpg

 

 

Середня оцінка: 1 (13 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів